Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Van de bestuurstafel

terug naar overzicht

Vrijdag, 9 maart 2018

We willen de website aanpassen naar de huidige maatstaven, hiervoor ...

Het bestuur van onze vereniging heeft besloten om de mogelijkheden van onze website beter te benutten. We willen de website binnenkort ook gaan gebruiken om onze leden nog beter te informeren over het wel en wee van onze vereniging.


Daarom zullen binnenkort een groot aantal zaken te raadplegen zijn via onze website. Denk hierbij aan : agenda's s, notulen van vergaderingen; het jaarverslag van de vereniging en andere belangrijke mededelingen. We zijn momenteel druk bezig met de voorbereidingen hiervan.