HSV Voorwaarts nu ook te vinden op Facebook

terug naar overzicht

Woensdag, 1 april 2020

Onze hengelsportvereniging gaat met de tijd mee en daarom hebben wij sinds kort een eigen Facebook pagina.

Op onze Facebookpagina zullen onze activiteiten worden geplaatst en worden jullie op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen op het gebied van hengelsport in- en rondom Drachten. U kunt op onze Facebookpagina reageren op de berichten die wij hier plaatsen. Ook is het mogelijk om hier zelf berichten te plaatsen of een vraag te stellen aan ons. 

Bezoek de Facebookpagina van HSV Voorwaarts


Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies