ZomerVISkaravaan 2023 Drachten

terug naar overzicht

Donderdag, 27 juli 2023

Dinsdag 25 juli kwam de ZomerVISkaravaan van Sportvisserij Nederland aan in Drachten.

Om 8 uur smorgens werd het team van Sportvisserij Nederland hartelijk ontvangen door de voorzitter van de HSV de Voorwaarts van Drachten. Hierna werd het één en ander wat verteld door Sjors, hij legde uit wat er zoal gebeuren moest hierna werd eerst de tent opgezet daarna de tafels en bankjes. Nadat alles zo'n beetje stond werden er zo'n 45 hengels klaar gelegd zodat de kinderen die wilden vissen gelijk konden beginnen nadat ze zich in hadden laten schrijven. 

In totaal hebben zich zo'n 65 kinderen zich ingeschreven die aan verschillende onderdelen konden meedoen zoals tuigje maken, onthaken van de vis leren het werpen en krachtmeting met een simulator om te meten hoe sterk je moet zijn om een grote vis binnen te halen en natuurlijk vissen. Het was een zeer geslaagde dag er kwamen van verschillende kanten positive reacties van bewoners die het prachtig vonden dat dit voor de kinderen georganiseerd wordt. 

Het voltallige bestuur van HSV Voorwaarts was aanwezig om te helpen en assisteren. 

Wij hebben genoten en hopen dat de ZomerVISkaravaan in 2024 weer een bezoek wil brengen aan Drachten.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies